Často kladené otázky

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI CESTOVNÍ AGENTUROU A CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ?

Cestovní agentura prodává zájezdy na základě smlouvy o obchodním zastoupení, kterou uzavírá s cestovními kancelářemi, které zájezdy organizují.

JSOU CENY ZA NABÍZENÉ ZÁJEZDY V POROVNÁNÍ S CESTOVNÍMI KANCELÁŘEMI VYŠŠÍ?

Nikoliv. U všech nabízených zájezdů nabízíme stejné ceny, jaké mají pořádající cestovní kanceláře včetně aktuálních slev a bonusů.

JSOU VŠECHNY PRODÁVANÉ ZÁJEZDY POJIŠTĚNÉ PRO PŘÍPAD ÚPADKU CESTOVNÍ KANCELÁŘE?

Ano, jsou. Všechny zájezdy, které nabízíme, pořádají pouze ověřené cestovní kanceláře s dlouholetou tradicí, které mají ze zákona povinnost být pojištěné proti úpadku.

JAK PROBÍHÁ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY VAŠEHO ZÁJEZDU?

  • V případě, že si s výběrem zájezdu nevíte rady, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 735 969 858, e-mailem info@etagency.cz nebo kontaktním formulářem.
  • Pokud už máte zájezd vybraný, nejprve si ho prosím zarezervujte pomocí rezervačního formuláře, který naleznete u každého zájezdu po kliknutí na tlačítko Odeslat předběžnou rezervaci.
  • EUROPE TRAVEL AGENCY nemá v okamžiku přijetí nezávazné objednávky jednoznačnou informaci o tom, zda je daný zájezd volný. Tato informace je potvrzena a případně upřesněna až následně pořadatelem zájezdu, příslušnou cestovní kanceláří. Do té doby se jená o nezávaznou objednávku. Po potvrzení rezervace příslušnou cestovní kanceláří (Nejpozději do 24 hodin) vás kontaktujeme e-mailem s kompletní kalkulací k zájezdu a dobou rezervace, pokud zájezd není z nějakého důvodu již volný, nabídneme vám srovnatelnou nabídku.
  • Pokud s nabízenou cenou a podmínkami zájezdu souhlasíte, zašlete nám e-mailem předvyplněnou cestovní smlouvu do níž doplníte jména cestujících, data narození, adresu bydliště, případně další telefon nebo emailovou adresu. Vyplněnou a vámi podepsanou cestovní smlouvu nám zašlete zpět e-mailem.
  • Po obdržení Vámi podepsané cestovní smlouvy vám zašleme e-mailem fakturu. Jakmile zájezd nebo zálohu uhradíte, zašleme vám podepsanou cestovní smlouvou e-mailem.
  • Název pořádající cestovní kanceláře najdete na stránce konkrétního zájezdu s rezervačním formulářem.

JAK JE MOŽNÉ ZÁJEZD UHRADIT?

Pro úhradu zájezdu si můžete vybrat některou z následujících možností:

  • bankovním převodem
  • vkladem hotovosti v pobočce banky
  • v hotovosti na EUROPE TRAVEL AGENCY, K Hrnčířům 174, 149 00 Praha

U zájezdů s odjezdem za více než 40 dní stačí k potvrzení rezervace uhrazení zpravidla zálohy ve výši 50 % ceny zájezdu (konkrétní výši zálohy a splatnost naleznete vždy na vaší cestovní smlouvě). Doplatek zájezdu je nutné uhradit zpravidla do 30 dní před odjezdem. U zájezdů s odjezdem za méně než 30 dní (last minute) je nutné uhradit celou cenu zájezdu.

Platba probíhá na účet uvedený na cestovní smlouvě. Při platbě je potřeba vždy uvést variabilní symbol, který je také součástí cestovní smlouvy.

Naše číslo účtu:
Raiffeisenbank 918396002/5500

KDY OBDRŽÍM ELEKTRONICKÉ ODBAVENÍ?

Pokyny k zájezdu (nebo také elektronické, komplexní odbavení) obdržíte zpravidla 5-7 dní před odjezdem. Způsob předání je elektronicky.