EUROPE TRAVEL AGENCY +420 735 969 858info@etagency.cz
Úvod || Česko || Chotvatsko || Slovensko || Maďarsko || Na lyže || Další informace || Kontakty
cara
cara
Dnes 22. 07. 2024
má svátek Magdaléna,
zítra Libor


symbolBeskydy a Valašsko
symbolBílé Karpaty
symbolBrněnsko a Moravský kras
symbolČeskomoravská Vysočina
symbolČeskomoravské pomezí
symbolČeský ráj
symbolŽďárské vrchy
symbolJeseníky
symbolJižní Čechy
symbolKrálický Sněžník
symbolKrálovéhradecko a Podkrkonoší
symbolKrkonoše a Jizerské hory
symbolKřivoklátsko a Rakovnicko
symbolNáchodsko a Broumovsko
symbolOrlické hory
symbolPálava a Slovácko
symbolPodyjí
symbolPosázaví
symbolPraha a okolí
symbolSlapy, Orlík a okolí
symbolŠumava a Lipno
symbolZápadočeské lázně

Královéhradecko a Podkrkonoší

Žádný záznam nevyhovuje vašemu požadavku.

Cestujte námi...

Každé roční období má své a každý správný cestovatel by měl navštívit své oblíbené destinace ve všech ročních obdobích. Rozkvetlé jaro se záplavou tisíce květů a vůní, teplé letní sluneční paprsky prohřejí každý kout Vaší duše, barevný podzim, kouzelný advent a historické památky zahalené do vánočního hávu... Pro každý měsíc pro Vás vybíráme to nejzajímavější z naší nabídky...

Rekreační byty a domy v nejzajímavějších oblastech Evropy

Plánujete dovolenou sami nebo s rodinou, chcete se setkat s přáteli ve vzrušující metropoli nebo vzít na dovolenou i Vašeho čtyřnohého miláčka? Z naší nabídky si každý vybere ten správný objekt. Jak by se Vám například líbil rekreační byt v Itálii? Sami poznejte, co je pravá Dolce Vita, ochutnejte výborné italské pokrmy a nádherně si odpočiňte v jednom z rekreačních bytů na pobřeží Jadranu, rekreačních domů v Toskánsku nebo dalších ubytováních v ostatních částech této země. Také ale u nás můžete online rezervovat apartmány a rekreační domy v Německu. Odpočiňte si u Baltského moře, navštivte ostrovy jako například Rujánu a Uznojem nebo – pokud máte raději hornatější oblasti – pohoří Černý les a Harz. Samozřejmě u nás najdete i ideální rekreační byty ve Španělsku. Rezervujte například jeden z našich četných apartmánů na pobřeží Costa Brava nebo nádhernou finku na Mallorce. Pro odpočinkovou dovolenou se také nejlépe hodí rekreační dům v Chorvatsku. Pláže Istrie, Dalmácie a Kvarnerského zálivu Vás nadchnou svou nedotčenou krásou. Mimo jiné u nás také můžete rezervovat řadu okouzlujících rekreačních domů ve Francii. Tato země rovněž láká mnoha zajímavými cíli. Objevte Bretaň z útulného rekreačního domu nebo si pronajměte moderní bungalov na Azurovém pobřeží.

Nyní se nacházíte pouze několik kliknutí od moderních bungalovů, elegantních venkovských obydlí, původních horských chat nebo tradičních chat typu chalet. Nechte se inspirovat naší rozsáhlou nabídkou a najděte snadně a rychle to správné ubytování pro příští dovolenou.

Dovolená s domácím mazlíčkem

Máte zvířecího mazlíčka, ale chcete strávit dovolenou mimo domov? Vydejte se na prázdniny i se svým čtyřnohým kamarádem. Vyberte si svůj ideální rekreační dům nebo apartmán, který je vstřícný k Vašemu psovi, kočce nebo jinému zvířecímu mazlíčkovi. Vychutnejte si dovolenou v některém z našich více než 11.000 rekreačních domů a apartmánů – s dostatkem prostoru, velkou zahradou a příjemnou atmosférou. Těšte se na nezapomenutelnou společnou dovolenou v oblíbené evropské destinaci. A užijte si volnost a svobodu uprostřed přírody.

Dovolená se psem v zahraničí
Než vyjedete za hranice, zjistěte si, co všechno je potřebné zařídit a jaká v dané zemi musíte dodržovat pravidla, pokud cestujete se psem. Některé státy mají vlastní pravidla či specifické požadavky, proto je třeba, zejména pokud cestujete mimo země EU, se s dostatečným předstihem obrátit na Státní veterinární správu, kde se dozvíte přesné a aktuální informace. Potřebné informace o cestování se psem lze také získat na velvyslanectví či konzulátu příslušné země. Podmínky, za kterých můžete vycestovat se štěňaty do 4 měsíců věku, i výjimky, které udělují jednotlivé země, naleznete na stránkách Evropské komise.

Dovolená se psem na Slovensku
Pokud se vydáte se svým čtyřnohým parťákem na Slovensko, určitě nebudete litovat. Nabízí krásnou přírodu i nepřeberné množství psích výletů. Sice ne každý hotel nebo penzion vás se psem ubytuje, nicméně nabídka ubytování se psem v apartmánech, chatkách či kempech je poměrně široká, i když doporučujeme rezervovat si ubytování raději předem. Do většiny restaurací na Slovensku mají psi vstup zakázán, ale venkovní zahrádky jsou chlupáčům běžně přístupné.

Se psem k moři
Pokud si chcete pobyt se svým mazlíčkem na pláži opravdu užít, vyberte si pláž určenou místními úřady přímo pro psy. Najdete je v Itálii, Chorvatsku i třeba na Rujáně. Narazíte tam především na pejskaře, váš pes zde bude mít spoustu kamarádů a nebude nikoho svým dováděním rušit. Krásnou dvoukilometrovou psí pláž najdete u majáku v italském Bibione i v Caorle nebo na chorvatských ostrovech Krk, Hvar, Mljet či Brač, pláže pro psy mají i Dubrovník, Umag či Poreč. Na některých dog-friendly plážích najdete kromě sáčků a košů na psí exkrementy i překážky na psí agility nebo lehátka pro psy. Taková psí pláž snů se nachází třeba v chorvatské Crikvenici nebo na ostrově Rab.nic

cara
AZ MARKET LLC
Filing ID: 000 796 560
201 East 5th St, STE 1000
SHERIDAN, WYOMING 82801
Spojené státy americké
EUROPE TRAVEL AGENCY
K Hrnčířům 174, 149 00 Praha
www.etagency.cz ||www.e-dovolena.eu
AZ MARKET EUROPE, o. z.
IČ: 07401400
DIČ: CZ684604540
náměstí Přátelství 1518/2
102 00 Praha 10