Informace o nás

Cestovní agentura EUROPE TRAVEL AGENCY, kterou provozuje AZ MARKET LLC. ( v České republice prostřednictvím AZ MARKET EUROPE odštěpný závod) prodává zájezdy renomovaných a řádně pojištěných cestovních kanceláří z ČR a provozuje marketingovou platformu pro nabídky ubytování atraveo by e-domizil apolečnosti atraveo GmbH. na www.etagency.cz.

Cestovní agentura EUROPE TRAVEL AGENCY je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovních kanceláří z České republiky a se všemi má řádně uzavřenou platnou smlouvu o zprostředkování prodeje zájezdu. Všechny pořádající cestovní kanceláře, s nimiž CA spolupracuje jsou pojištěné proti úpadku na základě z.č. 159/1999 Sb.

Zájezdy objednané u naší CA jsou ve stejné ceně a za stejných podmínek jako u pořádající cestovní kanceláře. Zájezdy je možné objednat telefonicky nebo emailem, případně osobně na adrese: K Hrnčířům 174, 149 00 Praha - Šeberov.

Nabízené zájezdy si můžete rezervovat a zakoupit přes naše webové stránky www.e-dovolena.eu a www.etagency.cz vyplněním rezervačního formuláře nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese info@etagency.cz.