Zaton - Zaton Holiday Resort - apartmány 3* - 2 noci


  • ubytování: apartmánubytování: apartmán
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy

Poloha: 100 až 300 m od pláže

Vybavení: recepce, dětský klub, diskotéka, směnárna, internet, restaurace, bar, bazén, bazén pro děti, hřiště na košíkovou, tenisové kurty, možnost zapůjčení kol, obchod se suvenýry, parkoviště.

Sport a zábava: potápění, šnorchlování, volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, dětské hřiště, šlapadla, vodní sporty, minigolf.

možnost dokoupení polopenze,
malý pes nebo kočka -15 Eur/noc (platba na místě)
dětská postýlka (dítě do 2,99 let) na vyžádání, 27.5. - 15.9.2023 za 250 Kč/noc, v ostatních termínech zdarma

Destinace: Zaton Holiday Resort - Apartmány 3*

Zaton Holiday Resort se nachází 16 km severozápadně od Zadaru, leží v borovicovém háji a dlouhé zátoce chráněné od větru a vln. Apartmány jsou umístěny v jednopodlažních řadových domcích. Je zde krásná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro děti. Zaton je velmi dobře vybavené středisko, které hostům nabízí bohaté zázemí pro sport a zábavu. Již několik let po sobě získává mnoho ocenění a je velmi oblíben mezi klienty z celé Evropy. Vzhledem k omezenému počtu apartmánu kat. 3 hvězdy, doporučujeme včasnou rezervaci.

Popis tříhvězdičkových klimatizovaných apartmánů:

Apartmán-studio AP/2 pro 2 osoby: obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský kout, jídelní kout, koupelna se sprchou, WC a fénem, kávovar, sejf, SAT TV, telefon, ventilátor, terasa se zahradním nábytkem (velikost: 20m 2 ). VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE.

Apartmán-studio AP/3 pro 3 osoby: obývací pokoj se třemi lůžky, kuchyňský kout, jídelní kout, koupelna se sprchou, WC a fénem, kávovar na překapávanou kávu (filtry nutno zakoupit nebo si přivézt vlastní), sejf, SAT TV, telefon, KLIMATIZACE, terasa se zahradním nábytkem (velikost: 20m 2 ) VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE.

Apartmán AP/4 pro 4 osoby: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací pohodlná pohovka), kuchyňský kout, jídelní kout, koupelna se sprchou (4* s vanou), WC a fénem, kávovar na překapávanou kávu (filtry nutno zakoupit nebo si přivézt vlastní), sejf, SAT TV, telefon, KLIMATIZACE, balkón nebo terasa se zahradním nábytkem (velikost: 29m 2 ). VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE.

Apartmán AP/5 pro 5 osob: dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s jedním lůžkem a klimatizací, kuchyňský kout, jídelní kout, koupelna se sprchou, WC a fénem, kávovar na překapávanou kávu (filtry nutno zakoupit nebo si přivézt vlastní), sejf, SAT TV, telefon, balkón nebo terasa se zahradním nábytkem (velikost: 35m 2 ) VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE.
Sport a zábava: 12 tenisových hřišť (z toho 4 osvětlené), tenisové centrum s výukou, potápěčské centrum s výukou, jezdecká škola, jízda na ponících, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf a další aktivity. V areálu se nachází největší diskotéka v Dalmácii - SATURNUS.
Pláž: zhruba 1 900 m dlouhá pláž - převážně s písčitým dnem a mírným a mělkým sestupem do moře, proto je toto středisko také vhodné pro děti. Pláž se nachází asi 100 až 300 m od apartmánů. Na pláži je půjčovna slunečníků a lehátek, snackbar, vodní atrakce.
Bazény: 3 nově postavené bazény: pro dospělé a mládež, plocha 825 m 2 a hloubka 1,30 m a bazén pro děti o ploše 340 m 2 a hloubce 0,30 m. Dále je zde bazén pro plavání o ploše 174 m 2 a hloubce 1,3 m, 3 menší bazény s hydromasážními lehátky o ploše 86 až 115 m 2 , 1 větší bazén s hydromasážními lehátky, plochou 182 m 2 , hloubkou 1,2 m a panoramatickým pohledem na Jadran, spousty opalovacích ploch, bar u bazénu. Předpokládaný provoz bazénů začátkem května 2023 (v závislosti na počasí).

Stravování : vlastní. Ve dnech 17.5. - 21.5., 25.5. - 28.5., 5.6. - 30.8. 2023 nelze objednat stravování (restaurace je plně obsazena).

Možnost dokoupení polopenze s točeným nápojem k večeři v ceně za příplatek.

V termínu 22.4. - 27.5. a 16.9. - 7.10. je cena 770 Kč/dosp. os./noc, děti 0-11,99 let mají polopenzi zdarma (pouze při zakoupení 2 plně platících osob).

V termínu 27.5. - 16.9. je cena 900 Kč/dosp. os./noc, dítě 5-11,99 let za 450 Kč/noc, děti do 4,99 let mají polopenzi zdarma (pouze při zakoupení 2 plně platících osob)

domácí mazlíček - pouze do 7 kg je možný za příplatek 14 Eur na den (platba na místě. nutno mít potvrzené od recepce)

Dětská postýlka pro děti do 2,99 let v termínu 27.5. - 9.9. za 250 Kč na noc. V ostatních termínech je zdarma.

Parkování je zdarma. Přijezdy možné každý den • check in 16: 00, check out 9:00

Pokud nebude apartmán předán čistý, může recepce požadovat 50 EUR za úklid.

Příjezdy možné každý den • do 27.5. a od 16.9. minimum 1 noc pobytu, jinak 5 nocí.

• Uvedená videa apartmánů jsou informativní, apartmány daných typů se mohou od sebe lišit v drobných detailech.

Nejoblíbenější prázdninové místo severní Dalmácie leží v širokém, před větrem a vlnami chráněném zálivu, asi 16 km od Zadaru. Ve velkém borovicovém háji leží v typicky dalmátském stylu vybudované dvoupatrové řadové domky - apartmány kategorie 3* a 4*. Dále jsou zde klimatizované, plně vybavené mobilehomy ve čtyřech různých velikostech a nakonec prostorný kemp, rozdělený na tři zony, s kompletním příslušenstvím (WC, sprchy, umyvárny, elektrické přípojky). Zaton Holiday Resort nabízí i možnost úvazu vlastního člunu. V resortu je velký bazénový komplex, několik restaurací, vlastní pekárna, obchůdky, možnost připojení na internet, tenisové kurty a široká škála sportovního a animačního vyžití pro děti i dospělé.

05.10. - 07.10.23 čtvrtek - sobota
vlastní vlastní
850 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Cena zahrnuje

  • Nájem apartmánu na 2 noci, spotřebu vody a energie, použití kuchyňského vybavení, ložní prádlo ( výměna za 7 dní), ručníky ( výměna za 3-4 dny), animační programy, vstup do bazénu, pobytovou taxu

Cena nezahrnuje

  • dopravu, pojištění storna a léčebných výloh , služby delegáta