Trogir, Seget Donji - apartmány Medena**** Superior


  • ubytování: apartmánubytování: apartmán
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy

Vybavení: směnárna, kadeřnictví, restaurace, bar, terasa, obchod.

Sport a zábava: volejbal, stolní tenis, badminton, dětské hřiště, vodní sporty, tenis, potápění, vodní sporty, půjčovna loděk.

Destinace: apartmány Medena**** Superior

Sleva FM 25 % platí do 15.2.2023

Sleva FM 20 % platí do 25.3. 2023

Apartmánový komplex Medena je vzdálen 2000 m od staré rybářské vesnice Seget Donji (propojen je promenádou - lungomare), 4 km od Trogíru, muzejního města, pokladnice kulturně- historických památek a nacházejícího se na seznamu světového dědictví UNESCO.

Vzdálen je 7 km od letiště a 30 km od Splitu. Všechny apartmány jsou orientovány směrem k moři, parkování je vblízkosti apartmánů.

Podél promenády si můžete vybrat z mnoha atrakcí. Jsou tu obchůdky se suvenýry, prodej lodních výletů, půjčovna lodiček, lehátek, slunečníků, JetSki (vodníh skútrů), konoba, pizzerie, cukrárny, fast food (rychlé občerstvení), trampolína, dětský zábavní park na moři.

V komplexu naleznete také terény vhodné pro dětské hry.

Ve všech apartmánech je dostupné bezdrátové internetové připojení – Wi-fi.

Sportovní vyžití: sporty na písku (házená, badminton, volejbal), košíková, tenis, stolní tenis, běžecká trať, různé vodní sporty (šlapadla, vodní skútry, padáky), windsurfingový klub a školy.

Typy apartmánů:

Apartmán TYP A: přízemi: rozloha 40 m 2, dvoulůžková ložnice, obývací místnost s dodatečným lůžkem, kuchyň,sprcha a wc, klimatizace, SAT TV, mini - sejf, přístroj na filtrovanou kávu, terasa, parkování hned u apartmánu.

Apartmán TYP B: 1. patro: rozloha 46 m 2, 2 x dvoulůžková ložnice, obývací místnost s dodatečným lůžkem, kuchyň, koupelná a wc, klimatizace, SAT TV, mini - sejf, přístroj na filtrovanou kávu, balkon, parkování hned u apartmánu.

Apartmány Standard Plus jsou po rekonstrukci, mají moderní nábytek a vybavení. Jinak jsou velikostně a vybavením stejné jako apartmány Standard.

Stravování: vlastní. Možnost dokoupení polopenze -dospělá osoba 1000 Kč/den, dítě 3-9,99 let má slevu 50%, dítě 10-11,99 let má slevu 30%, dítě do 2,99 let má polopenzi zdarma. Polopenze se podává v místní restauraci. Snídaně jsou formou bufetu. Večeře - předkrm, salát a dezert - bufet a hlavní jídlo je výběr ze tří menu. Také možnost dokoupení pouze snídaní za 500 Kč na osobu a den.

Pláž je dlouhá a oblázková, místy betonovaná, a v blízkosti najdeme zátoky, kde mohou svůj klid najít i nudisté.

Domácí mazlíček 10 (15 Eur od 1.7. do 26.8.) Eur/podle sezony - není povolený u Standard Plus apartmánů- platba na místě. Povoleno pouze do váhy 7 kg.

dětská postýlka 6,-Eur/den v termínech 27.5.-16.9.2023, jinak zdarma - na vyžádání

Parkování: 5 Eur/den - platba na místě

Trogir je malebné přístavní město v Chorvatsku, nacházející se na pobřeží Jaderského moře. Leží v blízkosti města Split a je součástí Splitsko-dalmatské župy. Trogir je známý pro své historické centrum, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Město má bohatou historii, která sahá až do antických dob. V minulosti bylo pod vládou různých mocností, jako byli Řekové, Římané, Byzantinci, Benátky a Osmané. Tato různorodá historie se odráží v architektuře města, která kombinuje prvky různých stylů.

Mezi nejvýznamnější památky v Trogiru patří katedrála sv. Vavřince, pevnost Kamerlengo, klášter sv. Františka, a mnoho dalších. Město je také známé pro své úzké uličky, malebné náměstí a příjemnou atmosféru.

Díky své poloze poblíž moře, nabízí Trogir také mnoho možností k vodním aktivitám, jako jsou potápění, plavání a jachting. Celkově je Trogir krásným a zajímavým místem, které stojí za návštěvu.

Seget Donji je malé přímořské městečko, které se nachází v blízkosti Trogiru v Chorvatsku. Leží přímo u Jaderského moře a nabízí krásné výhledy na okolní ostrovy a pobřeží.

Městečko Seget Donji má bohatou historii, která sahá až do římského období. Město bylo v minulosti pod vládou různých mocností, jako byly Římané, Byzantinci a Benátky, což se odráží v architektuře města.

Apartmánový komplex Medena je vzdálen 2000 m od staré rybářské vesnice Seget Donji (propojen je promenádou - lungomare), 4 km od Trogíru, muzejního města, pokladnice kulturně- historických památek a nacházejícího se na seznamu světového dědictví UNESCO.

02.10. - 05.10.23 pondělí - čtvrtek
vlastní vlastní
Sleva 15% 1 550 Kč 1 318 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
09.10. - 12.10.23 pondělí - čtvrtek
vlastní vlastní
Sleva 15% 1 550 Kč 1 318 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
10.10. - 13.10.23 úterý - pátek
vlastní vlastní
Sleva 15% 1 550 Kč 1 318 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
11.10. - 14.10.23 středa - sobota
vlastní vlastní
Sleva 15% 1 550 Kč 1 318 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
12.10. - 15.10.23 čtvrtek - neděle
vlastní vlastní
Sleva 15% 1 550 Kč 1 318 Kč
cena za 4 dny (3 noci)

Cena zahrnuje

  • 3 x nájem apartmánu, povlečení, ručníky, kuchyňské vybavení, spotřebu vody a energií. klimatizaci, SAT TV, závěrečný úklid, výměnu ručníků, pobytovou taxu

Cena nezahrnuje

  • dopravu, stravování, poj. léčebných výloh a storna, služby delegáta (pouze telefonicky), parkování - 5 Eur/den - platba na recepci